Září 2014

Wishlist na Vánoce :)

28. září 2014 v 19:00 | Eli-Jassa |  Nápady
Ahojky všichni :)
Jelikož se mi ještě nepovedlo dodělat ty dva slíbený články, a nemám moc nápadů na jiné-kratší, dám se nějaký ten Wishlist. Jelikož nejsem ten typ, co si měsíčně kupuje 15 lesků na rty a 50 líčidel, a moje tři přání by byly: Nemuset nosit rovnátka, letět do Londýna a potkat Davida Tennanta, tak asi budete koukat, co chci k Vánocům :) Ale dost keců, jde se ne věc !
(polovinu z toho si asi koupím na výstavě hraček a her v Letňanech :D KLIK)
Nenapíšu asi úplně všechno, ale jen 12 (kdo by to byl čekal) dárků.

12. Číslo 12 je pro mě důležité, protože je 12 oficiálních Doctorů
Moje staré in-liny jsou mi už 2 roky malé, a já mám chuť začít zase jezdit...

BEST AFFs

26. září 2014 v 15:01 | Eli-Jassa |  Other
Ahojky všichni :) Rozhodla jsem se, že mám celkem dost AFFs, tedy alespoň je všechny stíhám. Ale někteří sem chodí častěji než ostatní, já stoprocentně chápu, že většina z vás nemá čas, já taky nemám moc čas, ale tyhle 3 si to opravdu zaslouží :) Objednola jsem si Ikonky u Péti, a tentokrát jsou to už opravdu zvířata. Ale, když mi budou narůstat AFFs, a budou další Bestka, a objednám si další ikonky, budu postupně přehazovat, kdo bude mít jakou ikonku. Třeba Sibyll dám pandu, ať to každý pozná :) Ale zatím, mám Karetu, Lachtana a klokana :)
A da Best dám tyhle bloggerky :)
Sibyll
Anie
Péťa
No :), doufám, že vás to potěšilo :) Příští na řadě, je rozhodně Maddie...
Geronimo !

1 týdny ve škole

16. září 2014 v 21:05 | Eli-Jassa |  Deníčky
Tak Ahoooj :)
Dneska tu bude asi takový obsáhlejší deníček. V první řadě se chci omluvit - neaktivita. Důvod: škola. A ty slíbené články budou jen jsem na ně neměla moc čas. No, na konci měsíce se brácha odstěhuje, a ta nová zvířátka už máme. Článek připravuju :) No, a teď škola:
První týden byl v pohodě. Vůbec jsme se neučili. Jen ten rozvrh a učitelé - děs.
Na matiku máme tu nejhorší učitelku z celý školy. Na děják máme hrozně dobrou a hodnou učitelku. Fyzikář má krátkou paměť a češtinářka je jednoduše hrozná. Tělocvikář je naprostej blázen - rozcvička = 40X - leh-sedy, dřepy, kliky a kolíbky, pak 5 min. pamatovák a šplh po tyči. angličtinář je v pohodě, francoužštinářka je dobrá, informatikář je dost v pohodě, zeměpisář je vtipnej a přírodopisářka je šílená -_-. Výtvarkář si bude v klidu kecat dál, i kdyby třídou proletělo tornádo a za nim by se běžel Tour de france... a naše třídní, je tupá -_- na občanku jsme schytalu tu nejpředpojatější krávu (pardon) a pokud jde o hudebkářku.... tak to radši nebudu ani komentovat. :(
A náš rozvrh: (dělala jsem ho já, doufám, že už se zobrazuje...)